| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 664.0 ק׳ קלוריות / 2778.2 kJ |
| חלבונים | 7.9 g |
| Carbohydrates | 8.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | 6.8 g |
| שומנים | 64.0 g |
| Saturated fat content in fats | 61.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 16.3 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 664.0 ק׳ קלוריות / 2778.2 kJ |
| חלבונים | 7.9 g |
| Carbohydrates | 8.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | 6.8 g |
| שומנים | 64.0 g |
| Saturated fat content in fats | 61.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 16.3 g |
| Sodium | n.A. |