| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 461.0 kcal / 1,928.8 kJ |
| Protein | 6.0 g |
| Carbohydrates | 51 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0.5 g |
| Fat | 25.0 g |
| Saturated fat content in fats | 2.7 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 4.8 g |
| Sodium | 1.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |