| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 296,0 kcal / 1 238,5 kJ |
| Bílkoviny | 13,0 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| Cukr v sacharidech | 1,1 g |
| Tuky | 27,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 9,8 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 0,5 g |
| Sodík | 1,2 g |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 296,0 kcal / 1 238,5 kJ |
| Bílkoviny | 13,0 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| Cukr v sacharidech | 1,1 g |
| Tuky | 27,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 9,8 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 0,5 g |
| Sodík | 1,2 g |